Zamów przez telefon:

509 532 433

Zamów przez telefon: 509 532 433

wypełnianie elastomerem tel: 504443355 

Wypełnianie opon elastomerem.


Oferujemy Państwu usługę wypełnienia opon pneumatycznych elastomerem. W oponę, zamiast powietrza, wtłaczana jest dwuskładnikowa substancja, która po okresie zastygnięcia wypełnia wnętrze opony, eliminując przestoje związane z ubytkami powietrza podczas wykonywanych prac. Zaletą I charakterystyką wypełnienia opon elastomerem:
• Możliwość zastosowania we wszystkich typach i rozmiarach opon pneumatycznych.
•W tesciwosci amortyzowania poröwnywalne z oponami napetnianymi powietrzem.
• Pehia elastycznosc w zakresie temperatur od - 40°C do + 120°C.
• State cisnienie wewn^trzne w oponie -nie wymagaj^ przegl^dow.
• Opona po wypełnieniu zachowuje pierwotny kształt i wymiar.
• Można użytkować przy stałych prędkościach nawet do 80 km/h.
• Dodatkowe cechy przy obciążeniu - wysoka pewność na postoju, lepsza przyczepność do podłoża.

 

Oferta ta jest skierowana do firm używających maszyn budowlano-przemysłowych, pracujących w ciężkich warunkach eksploatacyjnych, narażonych na częste przebicia lub przecięcia opon (skupy metali, wysypiska śmieci, złomowiska).

 

W oponę, zamiast powietrza, wtłaczana jest dwuskładnikowa substancja, która po okresie zastygnięcia wypełnia wnętrze opony, eliminując przestoje związane z ubytkami powietrza podczas wykonywanych prac.. Opona dzięki temu jest odporna na przebicia oraz przecięcia. Specjalnie opracowane właściwości substancji wypełniającej pozwalają użytkować oponę aż do zdarcia bieżnika, bez konieczności napraw.

Ważną cechą opony wypełnionej jest jej odpowiednia elastyczność dzięki czemu zachowuję się podobnie jak tradycyjna opona pneumatyczna, tworzywo w oponie wypełnionej nie ulega procesowi starzenia się.